HER ŞEY TAM KARARINDA

Pişir, yepyeni bir alışveriş ve yemek deneyimi. Pişir ile gurme marketlerden seçili lezzetler, şeflerden ve restoranlardan özel tarifler, pişirmeye hazır halde kapında.

Evinden çıkmadan lezzete ulaşmanın kolayı var!

Çünkü Pişir ile her şey tam kararında olur.

En İyi Malzemeler

Çünkü Pişir seni düşünür. En iyi malzemeleri seçer, farklı tarif seçenekleri sunar. Yemek hazırlamakla ilgili angaryayı ortadan kaldırarak sadece mutfak deneyiminin keyfini yaşatır.

Dengeli ve Sağlıklı

İstersen dengeli ve sağlıklı beslenmene, istersen yoğun lezzetli, kalorili tariflerle kendini ya da misafirlerini şımartmana yardımcı olur. Şeflerin tarifleri sayesinde restoranda yediklerinle yarışacak yemekler yapmanı sağlar.

Kolayca Planla

Özetle Pişir; zevkli bir deneyime açılan kapıdır, üstelik evinin konforundan çıkmadan.

1

Dilediğini Seç

Şeflerimizin hazırladığı tarifleri inceleyebilir, dilediğini seçerek adrese sipariş edebilirsin. Seçtiğin yemeği hazırlaman için gerekli tüm malzeme taptaze kapına geldiğinde sana sadece kutudan çıkanları tarife uygun şekilde birleştirmek kalır.
2

Uygun Miktarda

Şefimizin açıklamalarını adım adım izleyerek evinin rahatlığında ister geleneksel lezzetleri ister dünya mutfağından seçkileri çabucak hazırlayabilirsin. Hem de yorulmadan çünkü ne lazımsa hepsi kutuda yıkanmış, doğranmış, ayıklanmış ve tarif ölçülerine uygun miktarda.
3

Kolay

Şeflerin tarifleri sayesinde restoranda yediklerinle yarışacak yemekler yapmanı sağlar. Özetle Pişir; zevkli bir deneyime açılan kapıdır, üstelik evinin konforundan çıkmadan.

Pişir ile yepyeni bir alışveriş ve yemek deneyimine hazırsan, haydi başlayalım!